Fotogalerie

Na začátku roku 2014 proběhl 3. ročník Zimní UBULIGY na Ubulodromu v Úněticích. 

Nejlepší z rekordních 16 týmů se letos stala parta z CDP Loděnice. Turnaj "B" si podmanil tým STAHROM, jehož kapitán, Karel Rychtář, se stal i vítězem individuální soutěže v přibližování "na pneumatiku". Více informací naleznete v příslušné aktualitě.

Fotografie i v dalších článcích

Fotografie i v dalších článcích

Ne všechny fotografie jsou soustředěny v této rubrice. Další bohatou fototéku dokumentující akce na UBULODROMU i mimo něj naleznete například zde:

Nabitý víkend na Ubulodromu

3. ročník UBULIGY 2014

Největší turnaj v ČR

IBC Office pétanque 2013

 

 

 

09/02/2014

Na začátku roku 2013 proběhl 2. ročník Zimní UBULIGY na Ubulodromu v Úněticích. Podívejte se na atmosféru všech 4 soutěžních dnů.

 

Karel Dohnal se v rámci své funkce ve Výkonném výboru Mezinárodní federace pétanque (FIPJP) zúčastnil pravidelné jarní schůze tohoto orgánu. Ta se tentokrát konala v Římě, přímo v Technickém a tréninkovém centru Italské federace boccie (FIB, http://www.federbocce.it ) pod kterou tamní pétanque spadá.  A při té příležitosti měl možnost si detailně prohlédnout tamní zázemí pro hráče, trenéry, ale i diváky a novináře.

Zázemí UBUlodromu přes zimu hojně využívají senioři z Prahy i okolí,  kteří se po celý rok účastní tréninků pétanque organizovaných občanským sdružením "Pétanque pro Vás" ve spolupráci s Městskými částmi Prahy - konkrétně Prahy 1, Prahy 6 a Prahy 8. Zde je několik fotografií z jednoho tréninku seniorů Prahy 6.

Inspirováni silvestrovským půlnočním během v Rio de Janeiru jsme v UBU vymysleli neobvyklý silvestrovský turnaj, který byl určen především místním a některým pozvaným hráčům. Symbolicky jsme pozvánku poslali i několika našim přátelům ve Francii a k našemu příjemnému překvapení účast potvrdil ten nejvzácnější – sám pan prezident Claude Azema.

Page 1 of 2