Company and social events

Company events and team-building

Pétanque je univerzální sport pro každého, hratelný bez ohledu na pohlaví, věk, fyzickou sílu.  Hra, která každého zaručeně a rychle vtáhne do děje. Prostě ideální teambuldingová aktivita a stejně tak důstojná a prověřená aktivita pro hosty vašich firemních akcí.
I dva výkonnostně rozdílní soupeři sehrají zábavnou a napínavou partii. V pétanque se nikdo nenudí a nikdo není outsider
V zimě vás rádi přivítáme na UBULODROMU, v létě pro vás připravíme akci prakticky kdekoli http://www.petanque-pro-vas.com/cs/firemni-akce

Christmas parties

A nejen Vánoční - prostě jakýkoli, který chcete neformálně prožít s kolegy a kamarády, dobře se najíst a napít a přtom se naučit nebo zahrát pétanque.

Relaxing with friends

Jen tak vyzvěte přátele na partičku pétanque s Únětickým pivem za zády. Proč u piva sedět, když si s ním můžete hrát.

Birthday parties with French music

Narozeniny.... třeba... třeba pro francouzsku! Pěkně s pétanque, francouzskou hudbou i specialitami. UBULODROM je Vám k dispozici. Vašich 10 nebo 60 hostů na tuto akci nezapomene.

Setkání spolužáků

Přemýšlíte jak zpestřit setkání spolužáků po letech? S pétanque na UBULODROMU či kdekoli jinde to bude zaručený úspěch.

Class reunions

Speciální způsob organizace firmeních a společenských setkání s pétanque. Držíme licenci na provozování tohoto modelu v ČR. V UBUlodromu  - či kdekoli jinde podle Vašeho přání - zorganizujeme nezapomenutelnou akci.
Více na http://www.petanque-pro-vas.com/cs/rallye-petanque

Rallye Pétanque

 

Pétanque is a universal sport for all, and can be played regardless of age, sex, or physical strength. It is a game that is guaranteed to quickly engage anyone.
Even two differently skilled players will play an entertaining and exciting match. In pétanque, nobody will be bored and nobody is an outsider.

We look forward to welcoming you at the UBULODROM, and will help you organize your pétanque event in a way that meets your needs and expectations – from informal get-togethers of old friends to highly polished company events for your clients. The Únětice Brewery and the UBULODROM are the perfect venue for your truly unique event.

From spring to fall at the UBULODROM…
                                                    …from spring to fall practically anywhere!

 

Our motto: "You aren’t here for pétanque, but pétanque is here for you!"

 

For more information on company events, please visit petanque-pro-vas.com