9. zimní UBULIGA 2019 - 2020

 • Pravidla "9. zimní UBULIGY 2019/2020"

  "Zimní UBULIGA" je vícekolové klání týmů a zvolený systém dává možnost všem. Těm, kteří chtějí hrát pétanque jen příležitostně a přesto se zúčastnit dlouhodobé soutěže, ale i hráčům, kteří si zimní ligu budou chtít užít bezezbytku.

  Kde a kdy se hraje?
  Bude se hrát mezi listopadem 2019 a březnem 2020 a to o sobotách a nedělích. Přesný rozpisu bude vytvořen na základě počtu přihlášených týmů. Počítáme se čtyřmi až šesti hracími dny pro každý tým + finálový den.

  Kdo se může zúčastnit?
  Maximální počet týmů v UBULIZE je 32! Kromě toho není soutěž nijak omezená, mohou hrát licencovaní i nelicencovaní hráči jakékoliv národnosti.

  Kolikačlenná jsou družstva?
  Každé družstvo může mít na soupisce minimálně 4 a maximálně 12 hráčů.

  Jakým se hraje systémem? 
  Systém 9. Zimní ubuligy 2019/2020 je následující:

  1.)  Hraje se do 11 bodů bez limitu. Každé utkání je tvořeno dvěma zápasy dvojic hranými paralelně.

  2.)  Celkem 32 přihlášených týmů bude rozlosováno do 4 základních skupin "A", "B" a "C" a "D" po 8-mi týmech. Hrát se bude systémem "Každý s každým" a to jednokolově. Pořadí a začátky zápasů jsou určené rozpisem. Pořadatel si však vyhrazuje výhradní právo operativně měnit časy i pořadí zápasů dle momentální situace.

  3.)  Ze základních skupin "A","B","C" a "D" postoupí týmy z 1. až 3. míst do dvou šestičlenných osmifinálových skupin "X a "Y", které se také odehrají jednokolově "Každý s každým." Do finálového dne postoupí vždy 4 nejlepší týmy z každé osmifinálové skupiny. Pro týmy na 5. a 6. místě osmifinálových skupin turnaj končí.

      Postupová kritéria:

     a. Počet vítězství.
     b. Výsledek vzájemného utkání (případná minitabulka).
     c. Lepší rozdíl skóre vzájemného (-ných) utkání.
     d. Výsledek zápasu na hřišti č.1 v utkání (jen v případě, že se rozhoduje mezi dvěma týmy)
     e. Lepší rozdíl celkového skóre.
     f. Větší počet kladných bodů v celkové tabulce.
     g. Los.

  4.)  Týmy ze 4.-6. míst základních skupin se utkají ve "FINÁLE B" - v jednodenním turnaji systémem "melée" ( 4-6 kol dle účasti, bez dohrávky) o konečné pořadí na 13.-24. místě UBULIGY. POZOR - v tento den se nebudou hrát 2 paralelní zápasy dvojic, ale za každý tým nastoupí ke každému zápasu pouze jedna TROJICE a bude se hrát do 7mi bodů!

  5.)  Týmy ze 7.-8. míst základních skupin se utkají ve "FINÁLE C" - v jednodenním turnaji systémem "melée" ( 4-6 kol dle účasti, bez dohrávky) o konečné pořadí na 25.-32. místě UBULIGY. POZOR - v tento den se nebudou hrát 2 paralelní zápasy dvojic, ale za každý tým nastoupí ke každému zápasu pouze jedna TROJICE a bude se hrát do 7mi bodů!

  6.)  Ve finálovém dni se odehraje zbytek zápasů, počínaje 1/4 finále. 

        X1-Y4 a X3-Y2
        Y1-X4 a Y3-X2

   

  Z kolika zápasů se bude skládat jeden hrací den?

  Počty zápasů v jednotlivých dnech budou zřejmé z rozpisu. Na každé kolo se sejdou všechny týmy z tabulky. Hrát se bude paralelně na 4 terénech. Každý tým tedy odehraje 3 nebo 4 dvojzápasy za jeden hrací den. V praxi stačí, když se každého dne ligy zúčastní pouze minimálně 4 hráči ze spoupisky týmu. Když přijde všech 12 hráčů ze soupisky a budou všichni chtít hrát, na každého vyjde v daném kole cca 1 zápas. Pořadí a začátky zápasů jsou určené rozpisem. Pořadatel si však vyhrazuje výhradní právo operativně měnit časy i pořadí zápasů dle momentální situace.

  Musí hrát jedno kolo stejní hráči?
  Nejen každé kolo, ale i každý zápas může hrát jiná dvojice hráčů, kteří jsou zapsáni na soupisce.

  Jak dlouho bude trvat jedno kolo?
  Při hře do 11 bodů je předpoklad trvání jednoho utkání 1-1,5 hodiny. Přibližný časový harmohnogram bude uveden v rozpise. Jednotlivé časy se mohou lišit v řádu desítek minu.

  Může hrát jeden hráč ve více týmech?
  Ne, každý hráč může být pouze na soupisce jednoho týmu.

  Je možné soupisku doplňovat?
  Ano, soupisku můžete i v průběhu soutěže doplnit až na celkový počet 12 hráčů. Není však možný přestup z jiného týmu v rámci jednoho ročníku.

  Kolik je zápisné na jeden tým?
  2,000 CZK za jeden tým na všechna utkání.

  Kdy je uzávěrka soutěže a jak se můžeme přihlásit?
  Uzávěrka bude 15. října 2019, přihlášky se posílaly na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Kde budou výsledky soutěže a další podrobnosti?

  Tady! Na www.ubulodrom.cz

   __________________________________________________________

  Upozornění:

  po zkušenostech si pořadatel vyhrazuje právo upravit herní systém "FINÁLE B" a "FINÁLE C" dle skutečného počtu účastníků.

  Předpokládaný průběh:

  Sobota 18.1. -  "FINÁLE B" - Meléé trojic na 6 kol do 7 mi bodů (12 startujících)  nebo 7 kol do 7 bodů (méně jak 12 startujících)

  Neděle 19.1. - "FINÁLE C"  - Melée trojic na 7 kol do 7 bodů.

  _____________________________________________________________

   

   

   

 • Rozlosování čtvrtfinálových skupin "X" a  "Y"
  (naleznete i ve výsledcích)

  L osmif Xa

  L osmif Ya

  Přehled hracích dnů 9. UBULIGY 2019-2020:

  hracidny

  Pořadatel si vyhrazuje právo pozměnit časový plán turnaje a to z důvodů nepředvídaných událostí a katastrof (jako jsou například zemětřesení, hurikán či Valná hromada ČFKS).  Uvedené časy začátku zápasů v rozpisu jsou pouze orientační. V praxi začíná následující zápas ihned po uvolnění hřišť.

  Podrobný rozpis:

  Skupina "A"

  A

  Skupina "B"

  B

  Skupina "C"

  C

  Skupina "D"

  Db

  Finálové dny

  FINAL

  Zde lze program stáhnout v PDF

 • Máme za sebou první polovinu základní části 9. ročníku UBULIGY. Do Vánoc si stihli zahrát všichni, pokračovat budeme po Novém roce. Šťastné a veselé!

  12. DEN - osmifinále "Y"

  "Lišáci" se z vážných důvodů omluvili předem z osmifinálových klání a to znamenalo, že pouze jediný tým nepostoupí ze skupiny "Y" do finálového dne. Dalo by se tedy očekávat pohodový průběh, ale zdaleka tomu tak nebylo. Postup totiž díky horšímu skóre ze vzájemných zápasů s "Hrr" na ně utekl zklamaným hráčům z "Bowle Klatovy". Přitom měli možnost získat rozhodující bod ještě v posledním hraném utkání proti Chemnitzu, ale v tom neměli šanci. Němci nakonec díky lepšímu vzájemnému zápasu s "Válcovačkami" celou skupinu vyhráli, ale většinu zápasů měli velmi těsných. Dvě vítězství 11 – 10 získali například v krásných zápasech proti Lipníku, kdy zápas obraceli až v samotných závěrech. Lipník i díky tomu odsunuli na třetí místo ve skupině. Válcovačky zatím nejsou tak dominantní, jako v minulých letech. Uvidíme, co si připraví pro finálový den. I osmifinálová skupina "Y" potvrdila nesmírnou vyrovnanost mezi týmy 9.ročníku Zimní Ubuligy. Často rozhodují vzájemné zápasy nebo nepostupujícím stačilo vyhrát o jediné utkání víc. Těšíme se na vyvrcholení 9.ročníku 29.2.2020!

  Lipník – Válcovačky: 8 – 11, 11 – 3
  Hrr – Klatovy: 8 – 11, 11 – 3
  Klatovy – Lipník: 5 – 11, 11 – 1
  Válcovačky – Hrr: 11 – 4, 11 – 7
  Chemnitz – Válcovačky: 11 – 4, 6 – 11
  Válcovačky – Klatovy: 11 – 7, 6 – 11
  Lipník – Hrr: 11 – 2, 11 – 3
  Klatovy – Chemnitz: 7 – 11, 3 – 11
  Chemnitz – Lipník: 11 – 10, 11 – 10
  Hrr – Chemnitz: 11 – 5, 11 – 6

  11. DEN - osmifinále "X"

  Polabská pohádka pokračuje! Houževnatý tým kolem Aleny Vaníčkové překonal i nástrahy osmifinále a probojoval se do finálového dne ze druhého místa! První ve skupině skončil "Leipzig". Lysolaje získaly pouze 2 body, z toho jeden proti vítězům skupiny a o druhém nepostupujícím tak musela rozhodnout minitabulka. Sebranci, Mladí i Egrensis totiž získali shodně po 5 bodech. Oba vzájemné zápasy měl nejlepší tým "Egrensis" a v souboji o poslední postupové místo nejtěsnějším rozdílem překonali "Mladí" zkušenější "Sebrance". Těm tak zůstanou brány finále tentokrát zavřené. Pořadí v minitabulce kopíruje i skóre, které však v tomto případě nehrálo roli.
  Polabáci – Sebranci: 10-11, 11 – 9

  Leipzig – Mladí: 11 – 2, 11 – 0
  Sebranci – Egrensis: 2 – 11, 11 – 10
  Lyso – Polabáci: 11 – 3, 5 – 11
  Polabáci – Leipzig: 11 – 8, 2 – 11
  Mladí – Lysolaje: 11 – 8, 11 – 5
  Leipzig – Sebranci: 11 – 4, 11 – 1
  Egrensis – Mladí: 5 – 11, 11 – 3
  Mladí – Polabáci: 11 – 4, 5 – 11
  Leipzig – Lysolaje: 7 – 11, 11 – 3
  Polabáci – Egransis: 11 – 8, 11 – 9
  Sebranci – Mladí: 6 – 11, 11 – 7
  Lyso – Sebranci: 5 – 11, 0 – 11
  Egrensis – Leipzig: 11 – 0, 5 – 11
  Lyso – Egrensis: 0 – 11, 5 – 11

  10. DEN - finále "C" - "O Únětickou desítku"

  Finále "C" bylo spanilou jízdou "Scarabea" který získal plný počet bodů. Startovalo celkem 6 týmů, zvolili jsme proto systém KK. Smůlu měl naopak tradiční účastník SKS Řepy "Vlci". V prvních třech kolech ztratili naděi na bednu. Ke cti týmu slouží, že hned na začátku turnaje "přenechali" svoji lavičku náhradníků dvěma týmům, které se dostavili nekompletní. Byl to Scarabeus, který nakonec skončili první a také stříbrný tým Praha 1 "B"..... Všichni si užili dostatku řízečků a pivka  zdarma a před druhou hodinou odpolení jsme se pro tento ročník spokojeně rozešli. Ještě dodatek - králem dohazovačů se stal Zdeněk ze Scarabea.

  9. DEN - finále "B" - "O Únětickou dvanáctku"

  Vrchlabáci byli sice zklamaní, že jim těsně unikl postup do osmifinálové skupiny, ale vynahradili si to vítězstvím v turnaji O Únětickou dvanáctku. Sice prohráli ve 3.kole 6-7 s GPS, ale v posledním zápase proti UBU ze stavu 4-4 dokázali zvítězit. O skóre tak získali pohár a ceny z Únětického pivovaru před druhými Emil hld. Na 3.místě se umístily Borovice z Kulové osmy. Každý tým si odnesl alespoň jednu výhru, nejedno Únětické pivo v lahvi i z čepu a také tradičně skvělé řízečky, saláty a cukroví. Nejlepší dohazovačkou se stala Dana z UBU.

  8. DEN - SKUPINA "C" dohrávka

  I o postupu do osmifinále ze skupiny "C", stejně jako ve všech ostatních skupinách, rozhodoval vzájemný zápas! Při rovnosti bodů díky dvěma vítězstvím "Mladých" z Řečkovic nad "Petank Praha A" zůstal Černý Petr za čtvrté místo pražskému týmu. I o prvním místě v tabulce rozhodl vzájemný zápas, který překvapivý vítěz "Polabáci" vyhráli 2 – 0 proti velkým favoritům z "Lipníka". Ti tak postupují do osmifinále z druhého místa. Finále "B" si ještě zahrají domácí "UBU Únětice" a "Řepáci". Finále "C" přivítá "Lukáše Praha 13" a tým "Scarabeus Praha", který měl několik zápasů velmi nadějně rozehraných, měl dokonce v ruce rozhodující kouli proti silnému Lipníku, ale nakonec zůstal ve skupině bez vítězství.

  Lukáš – UBU: 0 – 11, 1 – 11
  Řepáci – Lipník: 7 – 11, 8 – 11
  Lipník – Scarabeus: 11 – 5, 11 – 10
  UBU – Řepáci: 7 – 11, 11 – 1
  Mladí – Lukáš: 9 – 11, 11 – 9
  Petank A – Polabáci: 5 – 11, 11 – 6
  Scarabeus – Polabáci: 5 – 11, 2 – 11
  Lukáš – Petank A: 5 – 11, 0 – 11
  Řepáci – Mladí: 0 – 11, 3 – 11
  Lipník – UBU: 11 – 1, 11 – 10
  UBU – Scarabeus: 11 – 6, 11 – 4
  Mladí – Lipník: 5 – 11, 4 – 11
  Petank A – Řepáci: 11 – 3, 11 – 6
  Polabáci – Lukáš: 11 – 0, 11 – 4

  7. DEN - SKUPINA "D" dohrávka

  Ani naprosto famózní výkon Evy a Jarka z "GPS Řepy" (porazili postupně Veroniku s Alenou ze "Sebranců", Jirku s Petrem z Válcovaček, Miloše s Tomášem ze Sahary "B" a Pavla se Zdeňkem z "Lišáků") nakonec neposunul GPS do osmifinále. Tři týmy totiž skončily shodně s 6 body a v minitabulce zápasů GPS Řepy, Sahara Vědomice B a Lišáků při stejném počtu vzájemných vítězství mají posledně jmenovaní o jediný uhraný bod ve hře více než Sahara "B"! Sahara "B" tak může s "GPS" zapřemýšlet, kde mohli získat rozhodující postupové vítězství z 3.místa skupiny "D". První skončily s přehledem "Válcovačky" a druhé místo obsadili "Sebranci". To "Grébovka" nenavázala na povedený první hrací den a nechala si vytoužený postup doslova protéct mezi prsty například nečekanou prohrou v jednom zápase s týmem "Praha 1 C", který si zahraje Finále "C."

  P1 C – Válcovačky: 0 – 11, 2 – 11
  GPS – Sebranci: 11 – 4, 1 – 11
  Válcovačky – GPS: 11 – 0, 5 – 11
  Sahara B – P1 C: 11 – 5, 11 – 4
  Lišáci – Grébovka: 3 – 11, 11 – 10
  P1 C – Lišáci: 7 – 11, 0 – 11
  GPS – Sahara B: 11  - 6, 5 – 11
  Sebranci – Válcovačky: 3 – 11, 5 – 11
  Sahara B – Sebranci: 3 – 11, 11 – 7
  Lišáci – GPS: 5 – 11, 11 – 3
  Grébovka – P1 C: 5 – 11, 11 – 8

  6. DEN - SKUPINA "A" dohrávka

  I skupina "A" přinesla nervy drásající drama až do posledního zápasu. Silný tým "Vrchlabáků" tentokrát potvrzoval svoje ambice a měl postup ve svých rukách. Stačilo v porazit v posledním dvojzápase "Kuličkáře". Na druhém hřišti se jim to podařilo, ale po tuhém boji první dvojice prohrála 10 – 11. Díky tomu získali stejný počet 9 bodů jako "Leipzig", ale ve vzájemném zápase byl výsledek 7 – 11 a 11 – 6 a o postupu Lipska rozhodl JEDINÝ BOD, stejně jako u skupiny "B". Pokud by na prvním hřišti dovolili "Vrchlabáci" soupeři o bod méně nebo na druhém hřišti získali o bod více, postup by byl jejich. Do osmifinále postupují i dva desetibodové týmy – "Egrensis" a překvapení soutěže "Bowle Klatovy". Jejich vzájemné utkání skončilo shodně 11 – 8 a 8 – 11, ale vítězství na prvním hřišti rozhodlo o prvním místě ve skupině pro "Egrensis". Tým "Emil" svůj loňský postup do finále "A" nezopakuje a přiřadí se k týmům ve finále "B", hrané v trojicích, spolu s "Kuličkáři" a již zmiňovanými "Vrchlabáky". Na finále "C" se mohou těšit Praha 1 „A“ a SKP Řepy "Vlci". Ti dnes překvapivě jednou porazili Emila.

  P1A – Vrchlabáci: 3 – 11, 3 – 11
  Vlci – Leipzig: 1 – 11, 0 – 11
  Leipzig – Kuličkáři: 11 – 9, 11 – 0
  Vrchlabáci – Vlci: 11 – 0, 11 – 6
  Emil – P1A: 11 – 10, 11 – 1
  Egrensis – Klatovy: 11 – 8, 8 – 11
  Kuličkáři – Klatovy: 11 – 4, 6 – 11
  P1A – Egrensis: 3 – 11, 2 – 11
  Vlci – Emil: 3 – 11, 11 – 9
  Leipzig – Vrchlabáci: 7 – 11, 11 – 6
  Vrchlabáci – Kuličkáři: 10 – 11, 11 – 0
  Emil – Leipzig: 11 – 7, 11 – 6
  Egrensis – Vlci: 11 – 1, 11 – 1
  Klatovy – P1A: 11 – 0, 11 – 2

  5. DEN - SKUPINA "B" dohrávka

  Neuvěřitelné drama přinesl druhý hrací den skupiny "B". O postupu třetího týmu rozhodl při rovnosti bodů až vzájemný zápas. "Hrr na ně!" jej hráli shodně se "Saharou Vědomice A" 11 – 10 a 10 – 11, výhra na prvním hřišti však znamenala nejtěsnější možný postup do osmifinále pro tým "Hrr na ně!". Druzí skončili "Lysolajští" po naprosto famózním výkonu, kdy uhráli 8 bodů z 8 možných (celkově pak 10). Úplně poslední zápas proti posledním "Dvojkařům" se pro ně nevyvíjel na prvním hřišti dobře. Nejdříve za stavu 3 – 9 a následně 6 – 10 měl soupeř několikrát rozhodující bod na zemi. Ale "Lysolajským" se jej pokaždé podařilo dát pryč a vybojovali vítězství 11 – 10.  Naštěstí pro ně. Prohra by totiž znamenala shodný počet bodů v tabulce, jako "Sahara A" a "Hrr na ně!" a došlo by tedy na minitabulku 3 týmů. "Chemnitz" potvrdil roli favorita a skupinu vyhrál s 11 body. "Petank Praha B" ani "Borovice" nevyužili dobře rozehraný turnaj z prvního dne a "Petank B" k postupu chyběl bod, "Borovicím" dokonce 3. Kuriózní výsledek 11 – 0 a 0 – 11 jsme zaznamenali v souboji "Sahara A" a "Borovice". V průběhu dne skončilo hned 7 zápasů z 28 kanárem. Finále "C" si zahrají týmy "Praha 1 B" a "Dvojkaři".

  Dvojkaři – Sahara A: 3 – 11, 1 – 11
  P1 B – Chemnitz: 6 – 11, 0 – 11
  Chemnitz – Borovice: 11 – 6, 11 – 10
  Sahara A – P1B: 11 – 1, 11 – 3
  Hrr – Dvojkaři: 11 – 2, 11 – 6
  Petank B – Lyso: 1 – 11, 6 – 11
  Borovice – Lyso: 1 – 11, 7 – 11
  Dvojkaři – Petank B: 0 – 11, 0 – 11
  P1B – Hrr: 2 – 11, 0 – 11
  Chemnitz – Sahara A: 7 – 11, 11 – 5
  Sahara A – Borovice: 11 – 0, 0 – 11
  Hrr – Chemnitz: 6 – 11, 11 – 0
  Petank B – P1B: 11 – 3, 11 – 3
  Lyso – Dvojkaři: 11 – 10, 11 - 3

  4. DEN - SKUPINA "D"

  Válcovačky nenechaly nikoho na pochybách, kdo patří mezi největší favority 9.ročníku. Loni prohrály první zápas až finálový den, i tentokrát jsou zatím bezkonkurenční. Spolufavorit Sebranci v tradičně velmi silném složení ze tří koutů České republiky ztratil pouze jeden zápas proti Lišákům z Vysočiny. Ti však zatím nasbírali pouze 2 body, stejně jako Sahara Vědomice B a Řepy GPS. O jeden zápas lépe jsou na tom kluci z Grébovky. Třetí postupové místo je ještě velmi otevřené. „Céčko“ Prahy 1 dostalo na rozloučenou dva kanáry, a v lednu je čekají těžcí soupeři, ale určitě nedají svoji kůži lacino!

  GPS – Grébovka: 8 – 11, 4 – 11
  Sebranci – Lišáci: 11 – 9, 5 – 11
  Válcovačky – Sahara B: 11 – 9, 11 – 6
  Lišáci – Válcovačky: 9 – 11, 6 – 11
  Grébovka – Sebranci: 4 – 11, 7 – 11
  P1 C – GPS: 6 – 11, 7 – 11
  Sebranci – P1 C: 11 – 0, 11 – 0
  Válcovačky – Grébovka: 11 – 0, 11 – 3
  Sahara B – Lišáci: 10 – 11, 11 – 10
  Grébovka – Sahara B: 11 – 6, 6 – 11

  3. DEN - SKUPINA "C"

  Velmi těžkou úlohu měl Dan z týmu Scarabeus. Jeho spoluhráčku totiž ráno zradilo auto a musel tak svá utkání odehrát sám pouze se třemi koulemi. Ve třech ze čtyř zápasů dokázal bodovat, i když k výhře měl daleko. Největším překvapením skupiny C jsou zatím Polabáci. Ani sami asi nedoufali v tolik bodů. Dokázali porazit silný Lipník a Mladé – nadějné juniory z Řečkovic, kteří poprvé přijeli na Zimní Ubuligu. Ti zatím drží v tabulce postupové druhé místo. Výborně začali soutěž Řepáci, kteří mají stejný počet 4 bodů jako Lipník. Šanci na postup mají i Petank Praha A a Lukáš Praha 13. První hrací den se příliš nevydařil domácím UBU Únětice a zatím jediný bez bodu zůstává Scarabeus Praha.

  2. DEN - SKUPINA "B"

  Vše běželo druhý hrací den jak na drátkách a v půl čtvrté mohlo být již odehráno…ale poslední dva zápasy Leoše s Lenkou trvaly přes 3 hodiny! Během dne tito dva mistři republiky 55+ zaznamenali výsledky 10 – 11, 8 – 11, 11 – 9 a 10 – 11, jako by si naplno chtěli užít letního tepla na Ubulodromu. O 3 postupová místa ještě bude velká mela. Nováček z Chemnitz se přihlásil s 5 výhrami o své místo na slunci a zakončil den stylově dvěma kanáry, 5 vítězství vybojovaly i Borovice a po čtyřech vítězstvích získali Petank Praha B, Lysolaje a Hrr na ně. Sahara A má zatím 3 výhry a v lednu bude muset zapnout na vyšší obrátky, pokud se chce probojovat do osmifinále. Praha 1 B překvapila vítězstvím 11 – 9 proti silným Borovicím a v zápase Prahy 1 B s Dvojkaři každý z týmů zaznamenal jedno vítězství.

  Dvojkaři – Borovice: 10 – 11, 7 – 11
  Praha 1 B – Lysolaje: 1 – 11, 5 – 11
  Chemnitz – Petank B: 1 – 11, 11 – 6
  Sahara A – Hrr: 10 – 11, 11 – 10
  Borovice – Hrr: 11 – 4, 11 – 8
  Petank B – Sahara A: 11 – 10, 6 – 11
  Lysolaje – Chemnitz: 4 – 11, 8 – 11
  Dvojkaři – P1 B: 10 – 11, 11 – 2
  P1 B – Borovice: 1 – 11, 11 – 9
  Chemnitz – Dvojkaři: 11 – 0, 11 – 0
  Sahara A – Lysolaje: 9 – 11, 11 – 0
  Hrr – Petank B: 11 – 10, 11 – 9
  Borovice – Petank B: 6 – 11, 9 – 11
  Lysolaje – Hrr: 7 – 11, 11 – 10

  1. DEN - SKUPINA "A"

  0 – 11 na přivítanou…a 0 – 11 na rozloučenou! Tak skončil první a následně i poslední zápas nováčka a zároveň jednoho z favoritů 9.ročníku Zimní Ubuligy, týmu z Vrchlabí v silném složení včetně juniorského reprezentanta Vojty a mistra republiky trojic Dana. Pokud chtějí postoupit do osmifinále, v lednu si nemohou dovolit prakticky žádné zaváhání, neboť celkem nasbírali pouze 3 vítězství. O jedno více má vítěz minulého ročníku, silný tým Leipzig. Po 5 vítězstvích nasbírali překvapivě Kuličkáři, zvyklí hrát s mnohem menšími koulemi a také tým Egrensis s ostřílenými borci Romanem a Josefem. Na čele je nečekaně loňský nováček Bowle Klatovy, který nasbíral 6 vítězství a v lednu na něj čekají relativně slabší soupeři. Zatím velmi tápe tým Emil, který se loni probojoval až do finálového dne. Má stejný počet dvou vítězství jako Senior tým Prahy 1 „A“. Bez výhry nezůstali ani Vlci z Řep.

  P1 A – Kuličkáři: 8 – 11, 11 – 9
  Vlci – Klatovy: 4 – 11, 5 – 11
  Leipzig – Egrensis: 6 – 11, 11 – 0
  Vrchlabáci – Emil: 11 – 9, 0 – 11
  Kuličkáři – Emil: 2 – 11, 11 – 9
  Egrensis – Vrchlabáci: 11 – 10, 1 – 11
  Klatovy – Leipzig: 11 – 6, 4 – 11
  P1 A – Vlci: 11 – 10, 2 – 11
  Vlci – Kuličkáři: 5 – 11, 9 – 11
  Leipzig – P1 A: 11 – 2, 11 – 0
  Vrchlabáci – Klatovy: 0 – 11, 11 – 4
  Emil – Egrensis: 2 – 11, 4 – 11
  Kuličkáři – Egrensis: 11 – 9, 3 – 11
  Klatovy – Emil: 11 – 10, 11 – 7

   

 • Do 9. ročníku Zimní UBULIGY 2019 / 2020 se přihlásilo 31 týmů, čímž se (skoro) naplnila kapacita UBULODROMU!

   

  Senior PC Praha 1 "A"

  Senior PC Praha 1 "B"

  Senior PC Praha 1 "C"

  SK Pétanque ŘEPY "VLCI"

  SK Pétanque ŘEPY "GPS"

  SK Pétanque ŘEPY "ŘEPÁCI"

  Leipzig

  Fabio Trampler, Heiko Trampler, Francisco Fernandes Torres, Sebastian Junique

  Emil, a.s.

  Pavel Kot, Jiřina Kotová, Ivana Dlouhá, Josef Kamaryt

  PC Egrensis

  Josef Kuchler, Roman Krassa

  Bowle Klatovy

  Kuličkáři

  Dvojkaři

  Sahara Vědomice "A"

  Sahara Vědomice "B"

  Hrrr na ně!

  Lenka Krejčínová, Leoš Krejčín

  Petank Praha "A"

  Petank Praha "B"

  PK Lysolaje

  Ivana Majerová, Josef Majer, Hana Bayerová, Milan Bayer, Josef Malý

  Borovice

  Eliška Borovičková, Olda Borovička

  Lukáš P13

  PC Sokol Lipník

  Petr Vavrovič

  UBU Únětice

  Petr Fuksa, Kamila Tkadlecová, Dana Tomášková, Milan Mikšovský, Pavel Palas

  Polabáci

  Alena Vaníčková, Jaroslava Škorničková, Josef Čihák, Rudolf Vaníček

  Scarabeus

  Pavel Dostál, Jan Maňák, Martin Jelínek, Ámos Rendjambe, Petr Škoda

  Sebranci

  Pavla Beranová

  Válcovačky

  Jiří Froněk

  Grébovka

  Mirek Kremlík

  Chemnitz

  Lišáci

  Vrchlabáci

  Mladí

  -----