Événements d'entreprise et team-building

Firemní akce a Team Building

Pétanque je univerzální sport pro každého, hratelný bez ohledu na pohlaví, věk, fyzickou sílu.  Hra, která každého zaručeně a rychle vtáhne do děje. Prostě ideální teambuldingová aktivita a stejně tak důstojná a prověřená aktivita pro hosty vašich firemních akcí.
I dva výkonnostně rozdílní soupeři sehrají zábavnou a napínavou partii. V pétanque se nikdo nenudí a nikdo není outsider
V zimě vás rádi přivítáme na UBULODROMU, v létě pro vás připravíme akci prakticky kdekoli http://www.petanque-pro-vas.com/cs/firemni-akce

Vánoční večírek

A nejen Vánoční - prostě jakýkoli, který chcete neformálně prožít s kolegy a kamarády, dobře se najíst a napít a přtom se naučit nebo zahrát pétanque.

Pohodová setkání přátel

Jen tak vyzvěte přátele na partičku pétanque s Únětickým pivem za zády. Proč u piva sedět, když si s ním můžete hrát.

Narozeniny s francouzskou hudbou

Narozeniny.... třeba... třeba pro francouzsku! Pěkně s pétanque, francouzskou hudbou i specialitami. UBULODROM je Vám k dispozici. Vašich 10 nebo 60 hostů na tuto akci nezapomene.

Setkání spolužáků

Přemýšlíte jak zpestřit setkání spolužáků po letech? S pétanque na UBULODROMU či kdekoli jinde to bude zaručený úspěch.

Rallye Pétanque

Speciální způsob organizace firmeních a společenských setkání s pétanque. Držíme licenci na provozování tohoto modelu v ČR. V UBUlodromu  - či kdekoli jinde podle Vašeho přání - zorganizujeme nezapomenutelnou akci.
Více na http://www.petanque-pro-vas.com/cs/rallye-petanque

Školení

La pétanque est un sport universel destiné à tout un chacun, qui peut être pratiqué quel que soit l'âge, le sexe ou la force physique. C'est un jeu qui vous captivera à coup sûr. Même deux joueurs de niveaux différents peuvent jouer une partie agréable et pleine de suspense. Avec la pétanque, on ne s'ennuie pas et personne n'est un outsider.

Nous vous accueillerons avec plaisir à l'UBULODROM et nous vous aiderons à organiser votre événement pétanque afin de satisfaire vos envies et vos attentes, qu'il s'agisse d'une rencontre informelle de vieux amis ou d'un événement d'entreprise pour vos partenaires commerciaux. Le cadre de la brasserie d'Únětice ainsi que l'UBULODROM permettent d'organiser un événement vraiment original et sans équivalent.

L'UBULODROM vous accueille de l'automne au printemps

… du printemps à l'automne, on joue à peu près partout !

Notre credo : « Vous n'êtes pas là pour la pétanque, mais la pétanque est là pour vous ! »

Plus d'informations sur les événements d'entreprise : petanque-pro-vas.com