Firemní a společenské akce na UBULODROMU

Firemní akce a Team Building

Pétanque je univerzální sport pro každého, hratelný bez ohledu na pohlaví, věk, fyzickou sílu.  Hra, která každého zaručeně a rychle vtáhne do děje. Prostě ideální teambuldingová aktivita a stejně tak důstojná a prověřená aktivita pro hosty vašich firemních akcí.
I dva výkonnostně rozdílní soupeři sehrají zábavnou a napínavou partii. V pétanque se nikdo nenudí a nikdo není outsider
V zimě vás rádi přivítáme na UBULODROMU, v létě pro vás připravíme akci prakticky kdekoli http://www.petanque-pro-vas.com/cs/firemni-akce

Vánoční večírek

A nejen Vánoční - prostě jakýkoli, který chcete neformálně prožít s kolegy a kamarády, dobře se najíst a napít a přtom se naučit nebo zahrát pétanque.

Pohodová setkání přátel

Jen tak vyzvěte přátele na partičku pétanque s Únětickým pivem za zády. Proč u piva sedět, když si s ním můžete hrát.

Narozeniny s francouzskou hudbou

Narozeniny.... třeba... třeba pro francouzsku! Pěkně s pétanque, francouzskou hudbou i specialitami. UBULODROM je Vám k dispozici. Vašich 10 nebo 60 hostů na tuto akci nezapomene.

Setkání spolužáků

Přemýšlíte jak zpestřit setkání spolužáků po letech? S pétanque na UBULODROMU či kdekoli jinde to bude zaručený úspěch.

Rallye Pétanque

Speciální způsob organizace firmeních a společenských setkání s pétanque. Držíme licenci na provozování tohoto modelu v ČR. V UBUlodromu  - či kdekoli jinde podle Vašeho přání - zorganizujeme nezapomenutelnou akci.
Více na http://www.petanque-pro-vas.com/cs/rallye-petanque

Školení

Pétanque je univerzální sport pro každého, hratelný bez ohledu na pohlaví, věk, fyzickou sílu.  Hra, která každého zaručeně a rychle vtáhne do děje.
I dva výkonnostně rozdílní soupeři sehrají zábavnou a napínavou partii. V pétanque se nikdo nenudí a nikdo není outsider.

Rádi Vás přivítáme na UBULODROMU a pomůžeme Vám zorganizovat vaší akci s pétanque tak, aby odpovídala požadavkům a očekáváním. Od neformálních setkání starých přátel, až po vyšperkované firemní akce pro Vaše obchodní partnery. Prostředí a zázemí Únětického pivovaru spolu s UBUlodromeme umožňuje zorganizovat opravdu nevšední akce - jinak než bývá obvyklé.

Od podzimu do jara na UBULODROMU…
                                                    …od jara do podzimu prakticky kdekoli!

Naše krédo: „Nejste tu Vy pro pétanque, ale pétanque je tu pro Vás!"

Více o firemních akcích naleznete na petanque-pro-vas.com