4e UBULIGA 2014

 • Informace a pravidla - "5. Zimní UBULIGA 2015/2016"

  "Zimní UBULIGA" je vícekolové klání týmů a zvolený systém dává možnost všem. Těm, kteří chtějí hrát pétanque jen příležitostně a přesto se zúčastnit dlouhodobé soutěže, ale i hráčům, kteří si zimní ligu budou chtít užít bezezbytku.

  Kde a kdy se hraje?
  Bude se hrát mezi listopadem 2015 a březnem 2016 a to o sobotách a nedělích. Přesný rozpisu bude vytvořen na základě počtu přihlášených týmů. Počítáme se čtyřmi až šesti hracími dny pro každý tým + finálový den.

  Kdo se může zúčastnit?
  Soutěž není omezená, mohou hrát licencovaní i nelicencovaní hráči jakékoliv národnosti.

  Kolikačlenná jsou družstva?
  Každé družstvo může mít na soupisce minimálně 4 a maximálně 12 hráčů.

  Jakým se hraje systémem? Systém 5. UBULIGY 2015/2016
  1. - Hraje se do 11 bodů bez limitu. Každé utkání je tvořeno dvěma zápasy dvojic hranými paralelně.

  2. - 30 přihlášených týmů je rozlosováno do 4 základních skupin "A", "B", "C" a "D" po 8, respektive 7 týmech. Hrát se bude systémem "Každý s každým" a to jednokolově. Pořadí a začátky zápasů jsou určené rozpisem. Pořadatel si však vyhrazuje výhradní právo operativně měnit časy u pořadí zápasů dle momentální situace.

  3. - Ze základních skupin "A","B","C", "D" postoupí 1. až 3. týmy do dvou šestičlenných osmifinálových skupin "X a "Y", které se také odehrají jednokolově "Každý s každým."

  4. - Týmy z 4.-8. místa základních skupin se se utkají 5. března v jednodenním turnaji systémem "melée" ( 4-6 kol dle účasti, bez dohrávky) o konečné pořadí na 13.-30. místě UBULIGY. POZOR - v tento den se nebudou hrát 2 paralelní zápasy dvojic, ale za každý tým nastoupí ke každému zápasu pouze jedna TROJICE a bude se hrát do 7mi bodů!

  5. - Ve finálovém dni se odehraje zbytek zápasů, počínaje 1/4 finále. Sestavíme 2 skupiny po 4-ech týmech "na 2 prohry".

         Skupina "A": X1-Y4 a X3-Y2

         Skupina "B": Y1-X4 a Y3-X2

     Vítězové vítězů sehrají zápas o celkové 1.místo v 5.UBULIZE, vítězové baráže s poraženým z vítězů budou bojovat o bronz.

   

  Postupová kritéria:

  1. Počet vítězství.

  2. Výsledek vzájemného utkání (případná minitabulka).

  3. Lepší rozdíl skóre vzájemného (-ných) utkání.

  4. Výsledek zápasu na hřišti č.1 v utkání (jen v případě, že se rozhoduje mezi dvěma týmy)

  5. Lepší rozdíl celkového skóre.

  6. Větší počet kladných bodů v celkové tabulce.

  7. Los.

  Z kolika zápasů se bude skládat jeden hrací den?
  Počty zápasů v jednotlivých dnech budou zřejmé z rozpisu. Na každé kolo se sejdou všechny týmy z tabulky. Hrát se bude paralelně na 4 terénech. Každý tým tedy odehraje 3 nebo 4 dvojzápasy za jeden hrací den. V praxi stačí, když se každého dne ligy zúčastní pouze minimálně 4 hráči ze spoupisky týmu. Když přijde všech 12 hráčů ze soupisky a budou všichni chtít hrát, na každého vyjde v daném kole cca 1 zápas.

  Musí hrát jedno kolo stejní hráči?
  Nejen každé kolo, ale i každý zápas může hrát jiná dvojice hráčů, kteří jsou zapsáni na soupisce.

  Jak dlouho bude trvat jedno kolo?
  Při hře do 11 bodů je předpoklad trvání jednoho utkání 1-1,5 hodiny. Přibližný časový harmohnogram bude uveden v rozpise. Jednotlivé časy se mohou lišit v řádu desítek minu.

  Může hrát jeden hráč ve více týmech?
  Ne, každý hráč může být pouze na soupisce jednoho týmu.

  Je možné soupisku doplňovat?
  Ano, soupisku můžete i v průběhu soutěže doplnit až na celkový počet 12 hráčů. Není však možný přestup z jiného týmu v rámci jednoho ročníku.

  Kolik je zápisné na jeden tým?
  2,000 CZK za jeden tým na všechna utkání.

  Kdy je uzávěrka soutěže a jak se můžeme přihlásit?
  Uzávěrka byla 12. listopadu 2015, přihlášky se posílaly na Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser.

  Kde budou výsledky soutěže a další podrobnosti?
  Tady! Na www.ubulodrom.cz

   

 • Rozlosování 5. ročníku UBULIGY 2015/2016

  Rozpis finálového dne (6.3.2016) je k dispozici. Bude se hrát následujícím způsobem:

  Ve finálovém dni 6.3. se odehraje zbytek zápasů, počínaje 1/4 finále. Postupily do nich 4 týmy z každé osmifinálové skupiny "X" a "Y". Sestavíme tak 2 skupiny po 4-ech týmech "na 2 prohry" podle klíče:
       -  Skupina "A": X1-Y4 a X3-Y2
       -  Skupina "B": Y1-X4 a Y3-X2
  Vítězové vítězů sehrají zápas o celkové 1.místo v 5.UBULIZE, vítězové baráže s poraženým z vítězů budou bojovat o bronz.
   
   

  Losování melée o pořadí (5.3.2016) proběhne až těsně před zahájením. 

  Přípomínáme, melée se hraje ve trojicích (jedna trojice za tým) a to do 7mi bodů.

   

  Finálový den 6.3.2015

  a Finale2016 Rozpis

  Melée 5.3. 2016 - důležité informace

  SK Z mele
  s

  Finálová část - 1/8 finálové skupiny

  SK XY rozpis

  s

  SKUPINA "D" - rozpis zápasů

  5 UBUL skDb

  d

  SKUPINA "C" - rozpis zápasů

  5 UBUL skCb
  c

  SKUPINA "B" - rozpis zápasů

  5 UBUL skBb

  b
   

  SKUPINA "A" - rozpis zápasů

  5 UBUL skA

  a

  Složení základní skupin

  5 UBUL skupiny b  s

   

 • Konečné výsledky 5. ročníku UBULIGY:

  Vítězové, tým DRESDEN "B"

  IMG 9701

   

  FINÁLOVÝ DEN - Neděle 6.3.2016 - 12.den

  Putovní pohár putuje poprvé do zahraničí!

  Putovní pohár 5.ročníku zimní Ubuligy vyhraje jeden z drážďanských týmů. To bylo jasné již před začátkem finále, do kterého se oba probojovaly. Nakonec slaví „béčko“ s kapitánem Oliverem, velkým nadšencem spolupráce mezi hráči z Německa, České republiky a Polska a autorem slovníku výrazů pétanque ve středoevropských jazycích, který tento sympaťák chystá.

  V nejnapínavějším zápase dne bojoval o postup do finále tým Válcovaček s pozdějšími vítězi. Němci na prvním hřišti poměrně rychle zvítězili 11 – 4 a tak bylo jasné, že na druhém hřišti Sylva s Petrem potřebovali vyhrát alespoň 11 – 3 (jinak by rozhodovalo první utkání). Skóre postupně narůstalo až do stavu 9 – 2, kdy se Petr se Sylvou přiblížili až poslední koulí. Hartmut střílel poprvé neúspěšně, ale podruhé s koulí dostal do autu i košonek, což znamenalo 3 body a postup.

  Šanci podruhé obhájit titul ztratilo oslabené družstvo CDP Loděnice hned první prohrou s K-Quatre. A prohrou zakončilo své letošní vystoupení i v posledním zápase o 3.místo, ve kterém zvítězily Válcovačky. 8 z 12 zápasů skončilo remízou a o postupu v systému dvou skupin na dvě prohry, kdy první ze skupiny postoupili do finále a druzí do zápasu o bronz, rozhodovalo skóre.

  Soutěž O nejlepšího dohazovače tentokrát získala Pavla z Vědomic a byla to prý pro ní první trofej z pétanque, pokud nepočítá týmové soutěže. Oproti sobotě, kdy bylo ve finále 11 hráčů se se stejnými podmínkami úspěšně popasovalo pouze šest a Vilém s Ivošem se účasti ve finále vzdali a vyrazili směrem na Vysočinu.

  Organizátoři servírovali všem účastníkům včetně diváků kachní kaldoun, saláty, řízečky, rarášky a sud nefiltrované Únětické dvanáctky.

  Těšíme se na vás při 6.ročníku zimní Ubuligy!

  Melé o pořadí "Pohár Únětické desítky" - Sobota 5.3.2016

  "Pohár Únětické desítky" ovládli Kuličkáři!
  Premiérově představený formát melée trojic do 7 bodů pro týmy, které se v 5.ročníku zimní Ubuligy neprobojovaly do osmifinále přivítal Ubulodrom v sobotu 5.3.2016.
  Perný den přinesl rychlý sled zápasů, 16 natěšených trojic, soutěž O nejlepšího dohazovače, plný sud nefiltrované Únětické desítky, skvělou gulášovku, saláty a kuřecí řízečky – to vše v režii pořadatelů . Po pěti kolech skončilo 5 týmů se čtyřmi vítězstvími a rozhodovalo mezi nimi skóre. O 3 body skončili druzí Přátelé srubu 1 a třetí místo obsadili „téměř místní“ – PC Lysolaje.Nejlepším dohazovačem se stal v napínavém finále zkušený matador Karel Rychtář.Příjemný den, zajímavý herní formát a spokojenost na straně hráčů i pořadatelů, tak má vypadat vydařená sobota!

  1/8 finále "Y" - 10.den - Neděle 21.2.2016

  Boje o postup do finále zcela nevyšly týmu Rodamiento "A", který tentokrát nezískal ani bod, i když jejich zápasy byly vyrovnané. Druhým týmem, který nepostoupil, je trochu překvapivě tým Sahara Vědomice "C". Přitom stačilo vyhrát o jediný zápas víc a měl by stejný počet bodů jako Dresden "B", ale lepší vzájemný zápas. Takové drobnosti rozhodovaly o finálovém složení. Nováček Aura vybojoval 6 vítězství a díky lepšímu vzájemnému zápasu předstihl obhájce titulu CDP Loděnice "A". Suverénem neděle byl tým Dresden "A", který patří určitě mezi největší favority na celkové vítězství. Ale k tomu ještě potřebuje vyhrát tři dvojzápasy a ani jednou nezaváhat.

  Roda A – Aura: 9 – 11 a 4 – 11   0:2
  Sahara C – Rodamiento A: 11-10 a 11 – 2   2:0
  CDP Lodě A – Aura: 6 – 11 a 1 – 11   1:1
  Sahara C – CDP Lodě A: 5 – 11 a 7 – 11   0:2
  Dresden A – Dresden B: 1 – 11 a 11 – 5   1:1
  Sahara C – Dresden A: 5 – 11 a 2 – 11   0:2
  CDP Lodě A – Dresden B: 11 – 7 a 1 – 11   1:1
  Sahara C – Aura: 11 – 3 a 9 – 11   1:1
  Dresden A – Roda A: 11 – 6 a 11 – 6   2:0
  CDP Lodě A – Roda A: 11 – 8 a 11 – 6   2:0
  Dresden B – Aura: 11 – 8 a 11 – 7   2:0
  Sahara C – Dresden B: 8 – 11 a 11 – 1   1:1
  Dresden A – CDP Lodě A: 8 – 11 a 11- 9   1:1
  Dresden B – Roda A: 11 – 8 a 11 – 4   2:0
  Dresden A – Aura: 11 – 7 a 3 – 11   1:1

  1/8 finále "X" - 9.den - Neděle 14.2.2016

  Nervydrásající drama 5. ročníku zimní Ubuligy pokračuje i v osmifinále. O postupu týmu Vědomice A rozhodl půlmilimetr v úplně posledním zápase mezi Kostomlaty a UBU. UBU mělo desátý bod na zemi a rozhodčí přeměřoval další kouli. Té chyběl půl milimetr k vítězství UBU. A v následujícím náhoze poslední koulí naopak Michal Zdobínský posunul poslední koulí svoji další tak, že velmi těsně znamenala 4 body a tedy vítězství 11 – 10. V případě výhry UBU by totiž měly Únětice stejný počet bodů jako Vědomice A a lepší vzájemný zápas.

  V dalších zápasech si postup pohlídali favorité. K-Quatre po prvním prohraném zápase rozdělilo dvojici Leoše a Lenku a tým už vyhrál všechna zbývající utkání. Z druhého místa postupují silné Válcovačky. Oba vědomické týmy se dostaly do finálového dne, ale čekají na ně papírově silnější soupeři – vítěz a druhý ze skupiny Y. Kdo to bude se dozvíme za týden.

  Vědomice B – Kostomlaty: 5 – 11 a 11 – 10     1:1

  Válcovačky – UBU: 11 – 7 a 11 – 1                 2:0

  Vědomice B – Válcovačky: 11 – 10 a 11 – 5    2:0

  Vědomice A – Quatre: 8 – 11 a 9 -11              0:2

  Vědomice B – Vědomice A: 11 – 6 a 2 – 11    1:1

  Válcovačky – Quatre: 11 – 8 a 3 – 11            1:1

  Vědomice B – UBU: 11 – 6 a 10 – 11             1:1

  Vědomice A – Kostomlaty: 11 – 9 a 11 – 3    2:0

  Válcovačky – Kostomlaty: 11 – 5 a 11 – 2     2:0

  Quatre – UBU: 11 – 1 a 11 – 3                     2:0

  Vědomice B – Quatre: 3 – 11 a 9 – 11          0:2

  Vědomice A – Válcovačky: 1 – 11 a 2 – 11   0:2

  Quatre – Kostomlaty: 11 – 8 a 11 – 6          2:0

  Vědomice A – UBU: 11 – 7 a 1 – 11             1:1

  Kostomlaty – UBU: 11 – 10 a 3 – 11            1:1
  SKUPINA "C" - 8. den - Neděle 31.1.2016

  I poslední hrací den základních skupin – dohrávka skupiny "C" – ukázal, jak byly týmy letos vyrovnané. Stahrom měl famózní finiš a v sestavě se dvěma juniory vyhrál 7 zápasů z 8. Ale vzájemný zápas s UBU Únětice rozhodl o tom, že při stejném počtu bodů nakonec nepostoupil... Teoretickou šanci na postup měli i Kuličkáři, ale přijeli pouze ve 3 lidech a proto automaticky jeden zápas prohráli kontumačně. Tím se vlastně předem odsoudili k nepostupu. Poztrácené body nakonec chyběly i nováčkům z Parku Grébovka T. Sahara Vědomice „A“ doplnila další dva týmy z Vědomic do osmifinále a stejně tak Dresden „B“ následoval své německé přátele. Ostatní týmy mohou mrzet zbytečně ztracené zápasy nebo naopak potěšit nečekané dílčí výhry.

  A drama 5.ročníku zimní Ubuligy může pokračovat!

  Stahrom – Grébovka T: 11 – 7, 11 – 7 2:0
  UBU – Kuličkáři: 11 – 5 , 11 – 6 2:0
  UBU – Grébovka T: 11 – 6, 8 – 11 1:1
  Stahrom – Kuličkáři: 11 – 5, 11 – 5 2:0
  UBU – Praha 1 „B“: 11 – 6, 11 – 5 2:0
  Stahrom – KSŘ Holky: 11 – 7, 2 – 11 1:1
  UBU – KSŘ Holky: 4 – 11, 11 – 7 1:1
  Stahrom – Praha 1 „B“: 11 – 0, 11 – 5 2:0
  Sahara „A“ – Kuličkáři: 11 – 5, 11 – 10 2:0
  Dresden „B“ – Grébovka T: 8 – 11, 11 – 5 1:1
  Dresden „B“ – Praha 1 „B“: 11 – 3, 11 – 1 2:0
  Sahara „A“ – KSŘ Holky: 11 – 5, 11 – 5 2:0
  Sahara „A“ – Praha 1 „B“: 11 – 1, 11 – 6 2:0
  Dresden „B“ – KSŘ Holky: 11 – 7, 11 – 6 2:0

  SKUPINA "D" - 7. den - Sobota 30.1.2016

  Suverénně si v sobotu vedl jeden z favoritů soutěže – Dresden „A“, když prohrál jediný zápas a pohlídal si postup z prvního místa. O druhém místě rozhodl vzájemný zápas mezi K-Quatre a nováčkem Aura HB/Chrudim/Praha. Ale všechno mohlo být jinak, kdyby Petank Praha zbytečně nepoztrácel body s papírově slabšími týmy. S jedním vítězstvím navíc by rozhodovala o postupu minitabulka a dvě výhry by znamenaly přímý postup. V každém případě se rýsují velmi silné osmifinálové skupiny a jsme zvědavi, jaké kurzy nasadí sázkové kanceláře na postup jednotlivých týmů!

  Petank – Emi: 11 – 2, 11 – 3 2:0
  Aura – Lysolaje: 11 – 7, 9 – 11 1:1
  Aura – Emi: 11 – 7, 5 – 11 1:1
  Petank – Lysolaje: 11 – 2, 11 – 1 2:0
  Aura – Lukáš: 11 – 6, 11 – 8 2:0
  Petank – KSŘ B: 11 – 9, 5 - 11 1:1
  Aura – KSŘ B: 11 – 7, 11 – 5 2:0
  Petank – Lukáš: 1 – 11, 11 – 6 1:1
  K-Quatre – Lysolaje: 11 – 1, 5 – 11 1:1
  Dresden A – Emi: 11 – 7, 11 – 3 2:0
  Dresden A – Lukáš: 11 – 3, 7 – 11 1:1
  K-Quatre – KSŘ B: 11 – 8, 11  -  2 2:0
  K-Quatre – Lukáš: 11 – 0, 8 – 11 1:1
  Dresden A – KSŘ B: 11 – 1, 11 – 2 2:0

  SKUPINA "B" - 6. den - Neděle 17.1.2016

  Roli favoritů potvrdily týmy "Válcovačky" a " SK SAHARA VĚDOMICE "C", které dnes (s výjímkou jednoho zápasu Sahary) získaly plný počet bodů a obsadily první místa v konečné tabulce. Další postupující tým, Rodamiento "A" zariskoval dvěmi úvodními remízami, ale výhrou 2:0 na poslední chvíli zachránili postup. Za zmínku stojí výkon KSŘ "A", kteří dnes neprohráli jediné utkání a pouze o jeden bod zůstali za postupem. Nešťastnými hrdiny dne byli Yvetta a Ivo z "Pražské šestky", kterým nedorazili spoluhráči. Fakt, že k utkání nastupovali vlastně za stavu 0:1 za kontumaci zápasu zapůsobila na psychiku a bohužel zůstali bez bodu, což je posunulo na konec tabulky. Vyrovnané výsledky dalších týmů zapříčinily, že o konečném pořadí na 5.-7. místě rozhodovala opět minitabulka.
  Ale i ti, kteří nepostoupili do 1/8 finále nepláčou. Čeká je 5.3. unikátní Melée 19ti týmů.
  SK B minitab

  VESELÉ KOULE x CLUB RODAMIENTO "A" 1:1
  OSMÁCI x VÁLCOVAČKY 0:2
  OSMÁCI x CLUB RODAMIENTO "A" 1:1
  VESELÉ KOULE x VÁLCOVAČKY 0:2
  OSMÁCI x SK SAHARA VĚDOMICE "C" 1:1
  VESELÉ KOULE x KSŘ PRAHA 17 „A“ 1:1
  OSMÁCI x KSŘ PRAHA 17 „A“ 1:1
  VESELÉ KOULE x SK SAHARA VĚDOMICE "C" 0:2
  PŘÁTELÉ SRUBU 2. x VÁLCOVAČKY 0:2
  PRAŽSKÁ ŠESTKA x CLUB RODAMIENTO "A" 0:2
  PRAŽSKÁ ŠESTKA x SK SAHARA VĚDOMICE "C" 0:2
  PŘÁTELÉ SRUBU 2. x KSŘ PRAHA 17 „A“ 1:1
  PŘÁTELÉ SRUBU 2. x SK SAHARA VĚDOMICE "C" 0:2
  PRAŽSKÁ ŠESTKA x KSŘ PRAHA 17 „A“ 0:2

  SKUPINA "A" - 5. den - Sobota 16.1.2016

  Skvělý sobotní finiš Kostomlat zajistil možná trochu překvapivě tomuto týmu postup do osmifinále na úkor zkušeného nováčka z Lipníku a Žraloků z Kulové Osmy.
  Rozhodující bod uhrála Alena s Michalem proti Pepovi s Danou z Přátel srubu v poměru 11 - 9. Ani výhra Sylvy s Jirkou 11 -0 proti Maruš s Mílou nakonec nestačila.
  Skupina "A" byla velice vyrovnaná a o pořadí prvních třech postupujících rozhodovala minitabulka. O jediný bod ve skóre se na prvním místě umístila Sahara Vědomice „B“ před dvojnásobnými obhájci titulu z Loděnice.

  Čtyři nepostupující týmy si ještě zahrají melé 5.března, jež se bude hrát v trojicích a pouze do 7 bodů. Toto melé se bude týkat celkem 19 týmů, což je největší počet hrajících týmů, které se najednou sešly na Ubulodromu.

  Sahara B – Praha 1 A: 11-7, 11-4 2:0
  Loděnice A – Kostomlaty: 6-11, 11-6 1:1
  Loděnice A – Praha 1 A: 11-0, 11-2 2:0
  Sahara B – Grébovka L: 11-6, 11-7 2:0
  Přátele srubu 1 – Grébovka L: 11-5, 3-11 1:1
  Žraloci – Kostomlaty: 4-11, 6-11 0:2
  Žraloci – Grébovka L: 8-11, 11-2 1:1
  Přátele srubu 1 – Praha 1 A: 11-4, 11-7 2:0
  Žraloci – Praha 1 A: 11-2, 11-7 2:0
  Přátele srubu 1 – Kostomlaty: 9-11, 11-0 1:1

  SK A minitab

  Sahara B – Praha 1 A: 11-7, 11-4 2:0
  Loděnice A – Kostomlaty: 6-11, 11-6 1:1
  Loděnice A – Praha 1 A: 11-0, 11-2 2:0
  Sahara B – Grébovka L: 11-6, 11-7 2:0
  Přátele srubu 1 – Grébovka L: 11-5, 3-11 1:1
  Žraloci – Kostomlaty: 4-11, 6-11 0:2
  Žraloci – Grébovka L: 8-11, 11-2 1:1
  Přátele srubu 1 – Praha 1 A: 11-4, 11-7 2:0
  Žraloci – Praha 1 A: 11-2, 11-7 2:0
  Přátele srubu 1 – Kostomlaty: 9-11, 11-0 1:1

  SKUPINA "D" - 4. den - Neděle 10.1.2016

  Neuvěřitelně vyrovnaná je skupina D.
  Lysolaje vyhrály první čtyři utkání, aby pak už nezískaly ani bod. Zvláště prohra 0 – 2 s KSŘ "B" se určitě nečekala. Pět vítězství má velký favorit skupiny D – K-Quatre. Se čtyřmi výhrami se vrátily domů Drážďany, ale odhadnout postupující do osmifinále je prakticky nemožné.
  Papírově silnější týmy ztrácejí body napravo nalevo, zápasy jsou velice vyrovnané a může se stát cokoliv.
  Zimní Ubuliga se hraje bez časového limitu a jedno z utkání mezi Aurou (Havlíčkův Brod/Valšovice/Poděbrady/Praha) proti Drážďanům se protáhl téměř na dvě hodiny!

  Emi   x   Lysolaje 0:2
  Lukáš  x  KSŘ B  2:0
  Emi  x  KSŘ B 1:1
  Lysolaje  x  Lukáš  2:0
  Emi  x   Lukáš  1:1
  Lysolaje  x  KSŘ B  0:2
  K- Quatre  x  Petank  CP 2:0
  Dresden "A"  x  Aura  1:1
  K-Quatre  x  Emi  2:0
  Dresden "A"  x Lysolaje  2:0
  K-Quatre  x  Dresden"A" 0:2
  Petank CP  x   Aura  1:1
  K-Quatre  x  AURA  1:1
  Dresden "A" x  Petank CP 1:1
  SKUPINA "C" - 3. den - Sobota 9.1.2016

  Vědomice "A", Dresden "B" a Grébovka "T" mají po prvním hracím dnu skupiny "C" po 5 bodech, ale souboj nejlepší trojku postupujících bude ještě zajímavý. UBU Únětice nedalo šanci Dresdenu "B", aby pak naprosto vyhořelo s Vědomicemi "A". Druhý hrací den však bude mít UBU papírově o něco snazší los než Grébovka "T" a do celkového pořadí určitě budou chtít promluvit i Kuličkáři a Stahrom. Třemi body ze třech zápasů příjemně překvapili (možná i sami sebe) stále zkušenější Senioři Prahy 1 "B". Všechny body zajistila dvojice Maruška a nováček Vendula. Jeden bod uhrály i Holky z KSŘ Praha 17.
  Nejzajímavějším „úkazem“ hracího dne byl Jirka z Ořecha, hrající za Grébovku, který krásné teplo na Ubulodromu vyřešil tím, že hrál celý turnaj bos!

  IMG 8763

  PARK GRÉBOVKA "T" x KULIČKÁŘI 1:1
  SENIOR TÝM PRAHA 1 "B" x KSŘ PRAHA 17 - HOLKY 1:1
  PARK GRÉBOVKA "T" x KSŘ PRAHA 17 - HOLKY 2:0
  KULIČKÁŘI x SENIOR TÝM PRAHA 1 "B" 1:1
  PARK GRÉBOVKA "T" x SENIOR TÝM PRAHA 1 "B" 1:1
  KULIČKÁŘI x KSŘ PRAHA 17 - HOLKY 2:0
  SK SAHARA VĚDOMICE "A" x STAHROM 1:1
  DRESDEN "B" x UBU ÚNĚTICE 0:2
  SK SAHARA VĚDOMICE "A" x DRESDEN "B" 1:1
  STAHROM x UBU ÚNĚTICE 1:1
  SK SAHARA VĚDOMICE "A" x PARK GRÉBOVKA "T" 1:1
  DRESDEN "B" x STAHROM 2:0
  SK SAHARA VĚDOMICE "A" x UBU ÚNĚTICE 2:0
  DRESDEN "B" x KULIČKÁŘI 2:0


  SKUPINA "B" - 2. den - Neděle 13.12.2015

  Novým, první den nastoleným trendem jsou remízy. A každý je chce mít. Dnes skončilo poměrem 1:1 hned 9 zápasů ze 14ti. Vše bude ještě pěkně zamotané.
  Dvě vítězství 2:0 si odváží favorizovaná Sahara "C". Po jedné pak Válcovačky, Přátelé srubu 2 a Pražská šestka. Tyto tři týmy ale také jednou 2:0 prohrály. Takže jsme vlastně zase na začátku...

  CLUB RODAMIENTO "A" x VÁLCOVAČKY  1:1
  SK SAHARA VĚDOMICE "C" x KSŘ PRAHA 17 „A“  2:0
  CLUB RODAMIENTO "A" x KSŘ PRAHA 17 „A“  1:1
  VÁLCOVAČKY x SK SAHARA VĚDOMICE "C"  0:2
  CLUB RODAMIENTO "A" x SK SAHARA VĚDOMICE "C"  1:1
  VÁLCOVAČKY x KSŘ PRAHA 17 „A“  1:1
  PŘÁTELÉ SRUBU 2. x VESELÉ KOULE  1:1
  PRAŽSKÁ ŠESTKA x OSMÁCI  1:1
  PŘÁTELÉ SRUBU 2. x CLUB RODAMIENTO "A"  1:1
  PRAŽSKÁ ŠESTKA x VÁLCOVAČKY  0:2
  PŘÁTELÉ SRUBU 2. x PRAŽSKÁ ŠESTKA  0:2
  VESELÉ KOULE x OSMÁCI  1:1
  PŘÁTELÉ SRUBU 2. x OSMÁCI  2:0
  PRAŽSKÁ ŠESTKA x VESELÉ KOULE  1:1


  SKUPINA "A" - 1. den - Sobota 12.12.2015

  Plný remíz byl první hrací den 5.ročníku zimní Ubuligy. Pouze obhájci dvojnásobného vítězství z Loděnice dokázali alespoň jeden zápas vyhrát, stejně jako Kostomlaty, posílené o Michala Zdobínského. Překvapilo suverénní vítězství dvojice Dáša – Jarka ze Senior týmu Praha 1 „A“ nad mnohem mladšími kluky z Grébovky v poměru 11-1, Sylva Mandíková s Janou Fafkovou z Lipníka zase porazily 11-6 jednu z papírově nejsilnějších dvojic Honza Marhoul/Mirek Pešout a den zakončily pěti body v posledním vítězném náhozu Míla s Maruš z Kostomlat a postaraly se o to, že před druhým hracím dnem skupiny A mají šanci na postup všechny týmy.

  Lodě A – Přátelé srubu 1:1
  Sahara B – Žraloci 1:1
  Lodě A – Vědomice B 1:1
  Přátelé srubu – Žraloci 1:1
  Lodě A – Žraloci 1:1
  Vědomice B – Kostomlaty 1:1
  Grébovka L – Praha 1 A 1:1
  Vědomice B – Přátelé srubu 1:1
  Lodě A – Grébovka L 2:0
  Kostomlaty – Praha 1 A 2:0
  Grébovka L – Kostomlaty 1:1

   

  Tabulky:

   

 • Do 5. Zimní UBULIGY 2015 / 2016 se přihlásilo 31 týmů.

  Stahrom

  Martin ŠAŠEK
  Ondra ŠAŠEK
  Jirka ŠAŠEK
  Katka ŠAŠKOVÁ
  Staňa RYCHTÁŘOVÁ
  Karel RYCHTÁŘ
  Bára ŠRÁMKOVÁ
  Laďa MARCIÁN
  Jarek PETURA
  Broňa URBANOVÁ
  Karel DOHNAL

  K-Quatre

  Lenka Krejčínová
  Leoš Krejčín
  Alena Kaucová
  Jindra Kauca
  Vladimír Brázda
  Veronika Slobodová
  Zdeněk Hubáček

  Žraloci

  Eliška Borovičková
  Oldřich Borovička
  Jiří Rovný
  Jaroslav Hanuš

  Emi

  Ema Koudelková
  Iva Horálkova
  Jindra Fára
  Helena Fárová

  Park Grébovka "L"

  Miroslav Kremlík
  Luboš Hykl
  Ondřej Hykl
  Tomáš Čermák

  Park Grébovka "T"

  Jaroslav Nepomucký
  Jiří Novák
  Václav Korselt
  Jaroslav Melen
  Miroslav Sedláček

  CdP Loděnice "A"

  Jan Marhoul
  Karel Koňák
  Petr Mrázek
  Miroslav Pešout

  AURA Chrudim / HB

  Olga Šormová
  Kristýna Krajánková
  Iva Medunová
  Jaroslava Blažková
  Josef Bartoš
  Miloslav Šupol
  Miroslav Šorm
  Vilém Meduna
  Petr Pilát
  Ivoš Navalený
  Jaromír Šuba
  Pavel Fila

  Senior tým Praha 1 "A"

  Vlasta Janatková
  Dáša Blaschková
  Jarka Hudečková
  Jarmila Kocová
  Stáňa Hošková

  Senior Tým Praha 1 "B"

  Marie Kučerová
  Jiřina Žipková
  Mirek Bernát
  Zdena Bernátová
  Šárka Horová
  Vendula Bukalová

  Petank Club Praha

  Tomáš Klír
  Vendula Boubínová
  Ondřej Jankovský
  Zuzana Chvátalová
  Jan Vorel
  Pavel Balík
  Petr Jílek
  Martin Balík
  Michal Čížek
   

  KSŘ Praha 17 „A“

  Gazdíková Jiřina
  Gruber Petr
  Pastorek Jaroslav
  Pastorková Eva
  Smělý Jiří
  Novotná Marie
  Satranský Jaroslav

  KSŘ Praha 17 „B“

  Hladíková Eva
  Holoubek Pavel
  Procházka Josef
  Szitányiová Mária
  Ptáček Miroslav
  Benešová Dana
  Skuhrovec Stanislav
  Jaroslav Hladík
  Alois Řezník
  Marie Řezníková

  KSŘ Praha 17 – HOLKY

  Christovová Irena
  Hejnicová Jana
  Tesařová Jana
  Kolaříková Bobina
  Tupá Marie
  Hlídková Ludmila

  UBU Únětice

  Dana Tomášková
  Milan Mikšovský
  Pavel Palas
  Savino Vicari
  Petr Fuksa

  Pražská šestka

  Yvetta Hrabánková
  Ivo Chmelař
  Tomáš Chmelař
  Ida Chmelařová
  Ida Mašková

  SK Sahara Vědomice "A"

  Lapihuska Milan sen.
  Lapihuska Milan jun.
  Lapihuska Robert
  Horáčková Simona
  Červenková Andrea

  SK Sahara Vědomice "B"

  Beranová Pavla
  Mazúr Pavel
  Kulhánek Milan
  Suchomel Luděk
  Lacko Matouš

  SK Sahara Vědomice "C"

  Piller Tomáš
  Pillerová Monika
  Demčík Milan
  Demčíková Jiřina

  Club Rodamiento "A"

  Josef Kamaryt
  Ivana Dlouhá
  Vladimír Hobža
  Václav Michálek

  Přátelé srubu 1.

  Alena Richterová
  Ruda Bílek
  Sylva Mandíková
  Jana Fafková
  Josef Čihák
  Jiří Horálek
  Vláďa Kunert
  Pavel Pažout
  Dana Proroková

  Přátelé srubu 2.

  Vendula Reinbergrová
  Iva Puldová
  Květa Mouchová
  Michala Šimková
  Antonín Doubrava
  Luboš Moucha
  Vladimír Novotný

  Veselé koule

  Václav Slapnička
  Jiří Matějka
  Karel Pinkas
  Marie Pinkasová
  Marie Matějková
  Ivana Lenhartová

  PC Lysolaje

  Bayer Milan
  Bayerová Hana
  Majer Josef
  Majerová Ivana
  Malý Josef

  Lukáš Praha 13

  Madej Zdeněk
  Adamec Zdeněk
  Lexa Jiří
  Kamberská Jana
  Sjogren Magda
  Pospíšilová Jana

  Dresden "A"

  Tangi Andro (La Boule Rouge Dresden)
  Mathias Häusler (La Boule Rouge Dresden)
  Heiko Trampler (BCLL Leipzig)
  Andreas Endler (La Boule Rouge Dresden)
  Hanns‐Werner Leithold (La Boule Rouge Dresden)

  Dresden "B"

  Adler Gerald
  Kriebel Jörg
  Möller David
  Baer Oliver

  Válcovačky

  Jiří Froněk
  Blanka Froňková
  Kateřina Froňková
  Petr Morávek
  Petr Vavrovič ml.

  Kostomlaty

  Vaníčková Alena
  Vaníček Rudolf
  Mullerová Marie
  Vyoral Hynek
  Hercoková Milena
  Škorničková Jaroslava
  Šlamborová Jiřina
  Kastner Luděk

  Osmáci

  Miloslav Zátka
  Jaroslav Lhoták
  Hana Mitkovová
  Hedvika Dušáková

  Kuličkáři

  Daniel Beseda
  Martin Dostál
  Jiří Bernat
  Daniel Moos
  Zdeněk Smieško
  Lucie Pisárová
  Jindřich Novák